Logo objazdowego wesołego miasteczka Felner
ikona google

Objazdowe Wesołe Miasteczko FELNER

ikonka e-mail
ikona telefonu
ikona facebook

Znajdź nas na 

felner@o2.pl

+48 608 149 108

Nagodów 8, 99-300 Kutno, Polska

lokalizacja
lunapark Felner, karuzle dla dzieci

Strefa dla Najmłodszych Dzieci w Lunaparku Felner.

Objazdowe lunapark Felner to moc atrakcji dla najmłodszych dzieci w postaci bezpiecznych karuzel wiedeńskich, dmuchanych zjeżdżalni i trampolin.

Przyjdź do naszego objazdowego lunaparku z całą rodziną.

Zapraszamy do naszego objazdowego lunaparku Felner. Znajdziesz tu mnóstwo atrakcji dla najmłodszych dzieci. Gwarantujemy uśmiech i zadowolenie na ich twarzach. W naszej ofercie: karuzele wiedeńskie, karuzele łańcuszkowe, tory samochodowe, kolejki i trampoliny. Wszystko dostosowane dla najmłodszych dzieci.

 

Priorytetem naszej firmy jest bezpieczeństwo użytkowników. Prowadzimy regularne i rygorystyczne przeglądy naszego sprzętu. Nie możemy sobie pozwolić nawet na najmniejsze uchybienia. Wszystkie nasze atrakcje mają regularnie odświeżane certyfikaty bezpieczeństwa.

Oferta atrakcji dla najmłodszych dzieci w objazdowym Lunaparku Felner.

kule wodne, kule do chodzenia po wodzie, lunapark Felner

Kule wodne do chodzenia po wodzie.

Jest to najbardziej oblegana atrakcja dla dzieci w naszym lunaparku. Dzieci wchodzą do wielkich baniek wykonanych z tworzywa sztucznego. Do środka wpuszczane jest powietrze. Następnie bańka jest zamykana na ekspres. Dzieci przemieszczają się w takich kulach w basenie wodnym. 

Specyfikacja ekstremalnej kul wodnych:

Liczba baniek: 5
Ilość miejsc: 5 osób
Transport: 1 naczepa
Czas budowy:
Pobór prądu: 250 A (agregat powietrza)
Obsługa: 1 osoba
Kolorowe podświetlenie nocne: nie

Karuzela wiedeńska, wenecka dla dzieci: BAJKA - lunapark.

Zadziw swoich gości niepowtarzalnym wiedeńskim klimatem i ręcznie malowanymi elementami karuzeli na swoim evencie! Ta atrakcja wprawi imprezę w niesamowity nastrój, który na długo zapadnie w pamięć dzieciom.

 

Klasyczna karuzela wenecka, znana również jako karuzela wiedeńska, to stały element parków rozrywki, jarmarków świątecznych i innych wydarzeń od ponad stu lat. To gwarancja niezapomnianej zabawy i uśmiechu na twarzach każdego dziecka. Podczas przejażdżki towarzyszy muzyka, a 400 żarówek tworzy klimatyczne oświetlenie, które wraz z kolorowymi malowidłami tworzy niepowtarzalną karuzelę na evencie. Jedna z najbardziej obleganych atrakcji w naszym lunaparku.

 

Nasza karuzela wiedeńska do wynajęcia posiada wszystkie niezbędne certyfikaty wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Wykonana z najwyższej jakości, niepalnych materiałów, gwarantuje spokój i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Urządzenie jest dostosowane do wzrostu i budowy ciała dzieci.

 

Specyfikacja karuzeli wiedeńskiej / weneckiej Bajka:

Ilość miejsc: 14 osób
Transport: 1 naczepa
Czas budowy:
Pobór prądu: 250 A
Obsługa: 1 osoba
Kolorowe podświetlenie nocne: tak

Karuzela łańcuchowa dla dzieci w lunaparku Felner

Jedną z najbezpieczniejszych atrakcji rozrywkowych dla dzieci na imprezach plenerowych jest karuzela łańcuchowa. Dzięki swojemu uroczemu wyglądowi i wygodnym, atestowanym krzesełkom, karuzela ta przyciąga uwagę najmłodszych uczestników imprezy i zapewnia niezapomniane wrażenia oraz uśmiech na twarzy każdego dziecka. Dostępna w naszym lunaparku karuzela łańcuchowa dla dzieci została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowników. Posiada dziesięć krzesełek, a maksymalna waga uczestnika wynosi 45 kg, co oznacza, że każde chętne dziecko w wieku od 3 do 10 lat może skorzystać z atrakcji. Karuzela łańcuchowa jest idealnym wyborem na wszelkie rodzaje imprez plenerowych, takie jak pikniki rodzinne i firmowe, festyny, akcje marketingowe i promocyjne, dni miast, dzień dziecka, imprezy przedszkolne i wiele innych. Nasz lunapark zapewnia nie tylko samą karuzelę, ale także profesjonalną obsługę, w tym montaż, demontaż, obsługę podczas trwania imprezy oraz transport na terenie całego kraju. Oferujemy również wiele innych urządzeń na wynajem, dzięki czemu Twoja impreza może stać się wyjątkowym wydarzeniem, które uczestnicy będą miło wspominać przez długi czas. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie wynajmu karuzeli dla dzieci i uatrakcyjnić swoją imprezę plenerową.

Specyfikacja karuzeli łańcuchowej:

Ilość miejsc: 10 osób
Transport: 1 naczepa
Czas budowy:
Pobór prądu: 250 A (agregat powietrza)
Obsługa: 1 osoba
Kolorowe podświetlenie nocne: tak

BABY CARS - tor / kolejka samochodowa dla małych dzieci w lunaparku Felner.

Kolejka składa się z czterech samochodzików poruszających się automatycznie po wytyczonym torze. Kolejka wjeżdża na lekkie podwyższenie. Samochodziki są zabezpieczone specjalnymi zabezpieczeniami. Każdy z pojazdów posiada cztery miejsca siedzące.

Baby Cars jako atrakcja objazdowego lunaparku Felner, posiada wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. 

 

Specyfikacja kolejki samochodowej Baby Cars:

Ilość miejsc: 14 osób
Transport: 1 naczepa
Czas budowy:
Pobór prądu: 250 A
Obsługa: 1 osoba
Kolorowe podświetlenie nocne: tak

Kolejka elektryczna Circus dla dzieci w objazdowym lunaparku.

Kolejka elektryczna Circus dla najmłodszych dzieci porusza się po wytyczonym torze. Zachwyca swymi pięknymi kolorami za dnia. W nocy mieni się licznymi światłami. Karuzela składa się z trzech wagoników. W każdym z nich znajdują się cztery miejsca. Wszystkie wagoniki mają odpowiednie zabezpieczenia.

 

Kolejka wchodząca w skład naszego lunaparku podlega rygorystycznym przeglądom i posiada aktualne certyfikaty bezpieczeństwa.

Specyfikacja kolejki elektrycznej Circus:

Ilość miejsc: 12 osób
Ilość wagoników: 3
Transport: 1 naczepa
Czas budowy:
Pobór prądu: 250 A (agregat powietrza)
Obsługa: 1 osoba
Kolorowe podświetlenie nocne: tak

Artykuły z BLOGA powiązane z kategorią:

31 marca 2023
Karuzela wiedeńska to jedna z najpopularniejszych atrakcji w objazdowym wesołym miasteczku. Jest znana ze swojego klasycznego designu, szybkiego tempa jazdy i pięknych dekoracji. Ale skąd pochodzi ta popularna atrakcja i

Polityka prywatności

Dodaj swoją opinię w Google

USŁUGI ROZRYWKOWE "WESOŁE MIASTECZKO" PAWEŁ FELNER

gm. Kutno, miejsc. Nagodów, nr 8, 99-300

NIP: 7752026129

REGON: 610986747

 

ZNJADŻ NAS NA:

S T R O N Ę   W Y K O N A Ł :   jarek-michalak.pl

w w w . f e l n e r . p l

w w w . f e l n e r . p l

 

LUNAPARK FELNER