Logo objazdowego wesołego miasteczka Felner
ikona google

Objazdowe Wesołe Miasteczko FELNER

ikonka e-mail
ikona telefonu
ikona facebook

Znajdź nas na 

felner@o2.pl

+48 608 149 108

Nagodów 8, 99-300 Kutno, Polska

lokalizacja
11 kwietnia 2023
Objazdowe lunaparki cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, jak wiele aspektów prawnych wiąże się z organizacją takiej imprezy. W niniejszym artykule przedstawimy najważniejsze z nich.
31 marca 2023
Karuzela wiedeńska to jedna z najpopularniejszych atrakcji w objazdowym wesołym miasteczku. Jest znana ze swojego klasycznego designu, szybkiego tempa jazdy i pięknych dekoracji. Ale skąd pochodzi ta popularna atrakcja i jak ewoluowała na przestrzeni lat? W tym artykule przyjrzymy się historii karuzeli wiedeńskiej i odkryjemy, jak stała się jednym z symboli rozrywki.
21 marca 2023
Wesołe miasteczka, znane są również jako lunaparki. To miejsca rozrywki, które przez wiele lat przyciągały tłumy ludzi w poszukiwaniu zabawy i emocji. Pierwotnie zrodzone z tradycji jarmarków i festynów, ewoluowały na przestrzeni czasu.  Ich rozwój przyczynił się do coraz bardziej zaawansowanych technologicznie atrakcji. Jedną z ich odmian są objazdowe wesołe miasteczka lub objazdowe lunaparki.

Witajcie na blogu poświęconym wesołemu miasteczku Felner!  W tym miejscu znajdziecie najświeższe informacje na temat wydarzeń i atrakcji, które mają miejsce w naszym lunaparku Felner. Oprócz tego, postaramy się przypomnieć historię tego miejsca oraz podzielić się z Wami ciekawostkami i anegdotami związanych z wesołym miasteczkiem. Bądźcie z nami i odkrywajcie razem z nami tę niezwykłą krainę rozrywki!

BLOG.

Polityka prywatności

Dodaj swoją opinię w Google

USŁUGI ROZRYWKOWE "WESOŁE MIASTECZKO" PAWEŁ FELNER

gm. Kutno, miejsc. Nagodów, nr 8, 99-300

NIP: 7752026129

REGON: 610986747

 

ZNJADŻ NAS NA:

S T R O N Ę   W Y K O N A Ł :   jarek-michalak.pl

w w w . f e l n e r . p l

w w w . f e l n e r . p l

 

LUNAPARK FELNER